Vali keel

Kontakt

Aliede OÜ
Registrikood: 16003905
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Postiaadress: Tatari 12, Tallinn 10116
Veebileht: www.aliede.eu
Facebook: www.facebook.com/aliede.eu
Aliede UUDISTE MEILILIST:
nii liitumiseks kui ka loobumiseks kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 Maria Helena

Minu nimi on Maria-Helena Mettis ning vastan rõõmuga tegevjuhi ja konsultandina päringutele, mida te Aliede postkasti saadate. Mul on hea meel tõdeda, et Aliede konsultandid omavad vaimse heaolu valdkonnas nii põhjalikke teadmisi kui ka tööpraktikat, mille kvaliteeti on nende senises tööelus hinnatud kõrgelt. Koostöös on igaühel võimalik selles ise veenduda.

Kuna me asume Tallinnas, siis vahetud kohtumised toimuvad valdavalt siin. Samas oleme vajaduse ja võimaluse korral valmis kohtumiseks ka mujal. Samuti on võimalik suhelda veebiüleselt.

Vastan kirjadele enamasti kuni kolme tööpäeva jooksul, kui ei ole tegemist pikemat käsitlust eeldava vastusega. Püsipartneritele on tagatud lepingus kokku lepitud personaalne ja kiire kontakt nii telefoni- kui ka meilikontaktide kaudu.

Meeldiva suhtlemiseni!   
Maria-Helena Mettis