Uudiste kroonika

Piloodilt piloodile programmi (PPSP) väljaõppekoolitus

Aliede korraldab lennuettevõtetele 4-päevase eestikeelse koolituse 14.-15. sept ja 5.-6. okt 2021 Tallinnas.Tegemist on avatud koolitusega kõikidele huvilistele, kuid kohtade arv on piiratud. 

Koolituse maht on 30 ak/h, millest 24 ak/h lektoorselt. Grupi suurus on 4-10 inimest. Sihtrühmaks on lennuettevõtete vaimse heaolu tagamise eest vastutavad isikud ja tugiisikuna tegutseda soovivad piloodid.

Koolituse ülesehitus tagab põhjaliku ja sisulise, lennundusintsidendi juhtumipõhise analüüsiga käsitluse (kokku 20 alateemat; programm saadetakse huvilisele sõltumata registreerumisest), et toetada lennuettevõtteid paremini tagama vaimse heaolu programmi rakendamist ja selle kvaliteedi kontrollimist. Tegemist on koolitusega, mida pakume ka ettevõtete sisekoolitusena pilootidele, kes on valitud/ volitatud ja huvitatud olema tugiisikud, ning lennuettevõte soovib nende toel rakendada PPSP programmi. Koolituse läbinu ja edukalt eksami sooritanu saab koolitustunnistuse PPSP tugiisiku väljaõppe läbimise kohta. Koha koolitusele tagab nõuetekohane registreerumine ja arve tasumine.

Registreerumise link on SIIN.
Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

PS
Asutusesiseseid konkreetse ettevõtte eripärast lähtuvaid tugiisikute väljaõppekoolitusi nagu ka muid vaimse heaolu valdkonna täienduskoolitusi teeme vastavalt eraldi kokkulepetele, nii eesti kui ka inglise keeles, nii vahetult kui ka veebis, võimalused sõltuvad teemast ja mahust. Etteplaneerimine on enamasti kolm kuud, mõnel puhul ka pikem.