Koolitus ja konsultatsioon

Koolituste kohta, kuhu on avatud registreereumine või mis on toimunud, saab parima ülevaate viimastest uudistest SIIN
Kõik küsimused täienduskoolituste ja konsultatsioonide osas saavad vastuse, kui kirjutate e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

KOOLITUS

  1. Aliede korraldab vaimse heaolu valdkonna erinevaid täienduskoolitusi sõltumata lepingulisest suhtest, nii avatud koolitustena kui ka ettevõtete sisekoolitustena. Koolituste kavandamine käib enamasti kolmekuulise etteplaneerimise ajaga ja kuigi eelis on "kolleegilt kolleegile" programmi lepingupartneritele (vastavalt lepingus sätestatule), siis meeleldi teeme koostööd ka teiste huvilistega. Saadame huvi korral hinnapakkumise, et seejärel dialoogis selgeks saada, kas ja milline on võimalus koostöös luua vajalik koolitus, seminar, aruteluring või töötuba.
  2. Iga koolituse eel sõnastatakse selle lühikirjeldus, sihtrühm ja õpiväljundid, millest tuleneb teema täpne sõnastus.
  3. TEEMASID: Ametialane läbipõlemine ja selle ennetamine ning sellega toimetulek - oluline töötajale, kasulik tööandjale. Stress ja depressioon - kuidas ära tunda, mida ette võtta. Psühholoogiline esmaabi ja selle rakendamine kolleegi toetamisel. Jne. (Sisekoolituste puhul pannakse koolituse fookus paika Aliede koolitusspetsialisti ja tellija eelneval konsultatsioonil.)
  4. Detailset jaotusmaterjali koolitusteks ei koostata, kui seda pole eraldi planeeritud/ tellitud ning koolituse kirjelduses nimetatud. Märksõnaline ülevaade edastatkse enamasti elektrooniliselt.
  5. Koolitajateks on oma valdkonna spetsialistid, kelle ülesandeks on koolituse alateemad avada läbi teoreetiliste seisukohtade ning siduda need praktikaga.
  6. Koolitused toimuvad renditud klassitubades või auditooriumides, mis valitakse koolitusrühma suuruse alusel.
  7. Koolituste korraldus ja kvaliteedi tagamise kirjeldus on alalingil ÕPPEKORRALDUS.

KONSULTATSIOON

Konsultatsiooniteenus on mõeldud eeskätt "kolleegilt kolleegile" programmi lepingupartneritele ning kõikidele pilootidele, sõltumata hetkel olevast töölepingust lennuettevõttega. Täiendav võimalus, lepingulise suhte puudumisel, pakkuda konsultatsiooniteenust selgub konkreetse vajaduse ja mahu hindamisel. Konsultatsioonid on tavapäraselt tasustatud ettevõtte/ asutuse poolt lepingus sätestatud tingimustel või pilootide puhul ka tema enda poolt ajal, mil lepingulist suhet lennuettevõttega ei ole.
Aliede konsultantidel on pädevus pakkuda psühholoogilist nõustamist, töönõustamist, kriisinõustamist, kliinilise psühholoogi nõustamist. Samuti konfliktide lahendamisele suunatud konsultatsioone ja ettevõtte kriisiplaani (hädaolukorra plaani) efektiivistamist toetavaid konsultatsioone.