Vali keel

Kolleegilt kolleegile

Kõik küsimused koostöö alustamise, sh hinnapakkumise, või olemasoleva lepingulise koostööga seonduvalt saavad vastuse, kui kirjutate e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Aliede on loodud ettevõtetele ja asutustele vaimse heaolu tugiprogrammide "kolleegilt kolleegile" disainimiseks ja rakendamiseks vastavalt ettevõtte/ asutuse suurusele, kultuurilisele taustale, tegelikele vajadustele - nii et oleks tagatud konfidentsiaalne, kolleege kaasav, professionaalselt toetatud ja püsivas arengus vaimse heaolu tugisüsteem, mis on ettevõtte/ asutuse igale töötajale arusaadav ja turvaline. Vähemalt kord kahe aasta jooksul toimuvad ettevõttes programmi rakendavatele töötajatele täienduskoolitused, igal aastal hinnatakse koostööarutelul teenuse kvaliteeti ja täiustamise võimalusi. Me alustame koostööd siis, kui saame tagada kõik vajaliku lepingu täitmiseks. Kui Aliede ressursist napib, teeme koostööd oma heade partneritega vaimse heaolu valdkonnas. Igal juhul aitame teha esimesed sammud vaimse heaolu hoidmise süsteemseks rakendamiseks ettevõttes/ asutuses ja luua võimalused selle süsteemseks hoidmiseks ning arendamiseks. Meie pakutavates valdkondades kõigis on meil koostöö mõne ettevõtte/asutusega, mistõttu läheneme programmidele nii teadmis- kui ka kogemuspõhiselt.

Täielik valmisolek on koheselt olemas mistahes Eesti lennuettevõttega koostööks. Aliede peakonsultant on sarnaseid programme loonud alates 2000. aastast väga erinevatele ettevõtetele/ asutustele, kuid senise kogemuse koondamine ühte ettevõttesse, Aliedesse, toimus tänu sisulisele koostööle lennuettevõtetega, aga ka sellele, et peakonsultant on ise purilennupiloodina ning kriitiliste lennuintsidentide järel nõustajana tegutsenud. Esimese "piloodilt piloodile" programmi loomine ja selleks tugiisikute väljaõppekoolituse koostamine ning teostamine nõudis Aliede meeskonnalt mahukat teadusuuringute läbitöömist ja rahvusvahelise lennunduskogukonna nõuete arvestamist. Tulemust tunnustas ka Transpordiameti lennutegevuse osakond, andes Aliedele üle sellekohase tunnustuskirja.